Ocena Birch Gold Group Gold IRA

Wygodna emerytura jest jedną z rzeczy, na które czekamy z niecierpliwością. Wszyscy zasługujemy na emeryturę wolną od zmartwień.

Jednym z najlepszych sposobów na zagwarantowanie sobie tej dobrze wypracowanej emerytury jest Inwestycyjne Konto Emerytalne (IRA). Konto IRA to narzędzie, które pozwala na inwestowanie części zarobków przed opodatkowaniem, dzięki czemu pieniądze mogą gromadzić odsetki i zapewnić środki na emeryturę.

Obligacje, akcje i fundusze inwestycyjne to tradycyjne inwestycje w ramach konta IRA. Wiele osób nie wie jednak, że Birch Gold Group oferuje złote konta IRA. Zamiast obligacji, akcji czy aktywów papierowych, inwestycja ta ma postać sztabek złota lub monet bulionowych. Może ona również obejmować inwestycje w platynę, srebro, pallad lub inne metale szlachetne.

Spis treści

 • Tło i historia spółki
 • Produkty i usługi IRA
  • Różne produkty z metali szlachetnych
  • Przechowywanie metali szlachetnych na IRA
  • O Depozycie Delaware
  • O Brink's Global Services
 • Różnorodne usługi IRA
 • Opłaty Birch Gold
 • Cechy Grupy Birch Gold
  • Strona przyjazna dla użytkownika
  • Bezpłatny zestaw informacji
  • Interaktywny wykres cen
  • Elastyczne usługi
 • Najczęściej zadawane pytania
  • Czy Birch Gold Group jest firmą działającą zgodnie z prawem?
  • Czy można przechowywać metale szlachetne zakupione od Birch Gold Group w moim domu?
  • Jak bezpieczne są fizyczne metale szlachetne przechowywane na kontach IRA?
  • Czy istnieje minimalna wymagana inwestycja dla IRA z metalami szlachetnymi w Birch Gold Group?
 • Uwagi końcowe

Tło i historia firmy

Birch Gold Group, założona w 2013 roku, jest jedną z najbardziej cenionych firm zajmujących się inwestowaniem w metale szlachetne. Firma, z siedzibą w Kalifornii, pomaga ludziom w dywersyfikacji ich oszczędności poprzez różne metale szlachetne.

Liderzy wewnętrznego Działu Indywidualnych Kont Emerytalnych Birch Gold Group to eksperci z udokumentowanym doświadczeniem w handlu metalami szlachetnymi.

Przez lata firma stale udoskonalała swoją działalność i obsługę klienta. Dzięki temu tysiące obywateli Stanów Zjednoczonych zainwestowało w metale szlachetne w Birch Gold Group.

Birch Gold Group może pomóc Ci w przeniesieniu funduszy inwestycyjnych, planów 401(k) i innych odroczonych od podatku RA na złote lub srebrne IRA. Dzięki temu transferowi możesz posiadać prawdziwe srebrne i złote monety, kruszce i sztabki. Oddzielenie swoich oszczędności i ulokowanie ich w inwestycjach w złoto lub srebro zabezpieczy Cię przed zmieniającymi się kwotami w dolarach, które rosną i spadają wraz z gospodarką.

Birch Gold współpracuje z byłymi doradcami majątkowymi, konsultantami finansowymi i handlarzami kontraktami terminowymi. Z tymi doświadczonymi specjalistami możesz skonsultować, w jaki sposób możesz zbudować pokaźny portfel metali szlachetnych. Proces ten nie potrwa długo, ale będzie zależał od liczby inwestycji, które chcesz przenieść.

Produkty i usługi IRA

Birch Gold Group oferuje typowe usługi, które można znaleźć w innych firmach. Jedyną różnicą jest sposób, w jaki grupa ta realizuje te usługi. Jeśli zapoznasz się z opiniami online, przekonasz się, że firma traktuje swoich klientów lepiej niż niektórzy z jej konkurentów.

Oto produkty i usługi oferowane przez Birch Gold Group:

Różne produkty z metali szlachetnych

Oprócz złota i srebra, Birch Gold Group oferuje również sztabki i monety z palladu i platyny. Firma posiada szeroki wybór złota i srebra, ale ogranicza liczbę sztabek palladu i platyny, podobnie jak inne firmy zajmujące się metalami szlachetnymi.

Ogólnie rzecz biorąc, platyna jest znacznie mniej powszechna niż srebro i złoto. Jest tak rzadka, że w jednym pomieszczeniu można zmieścić całą platynę, jaką kiedykolwiek wydobyto. Pallad jest rzadszy od platyny, co sprawia, że jest najdroższym z tych popularnych metali szlachetnych. W przeciwieństwie do srebra i złota, które czerpią swoją wartość z zastosowania komercyjnego, platyna i pallad zyskują swoją wartość dzięki zastosowaniu przemysłowemu.

Przechowywanie metali szlachetnych na IRA

Jednym z najważniejszych aspektów inwestowania w metale szlachetne jest wybór bezpiecznego miejsca ich przechowywania. Birch Gold korzysta z usług Delaware Depository i Brink's Global Services, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim inwestycjom.

O Depozycie Delaware

Załoga Delaware Depository szczyci się dwustuletnim doświadczeniem w branży. Depozyt Delaware ma dwa nowoczesne obiekty, zlokalizowane w Wilmington i Seal Beach.

Firma oferuje szeroką polisę ubezpieczeniową, która zapewnia ochronę ubezpieczeniową przechowywanych przez nią aktywów materialnych na kwotę miliarda dolarów. Firma oferuje także ubezpieczenie na kwotę 100 000 USD na każdą przesyłkę w transporcie lądowym, co oznacza, że Birch Gold Group zapewnia ochronę metali szlachetnych podczas ich transportu do i z zakładu.

Delaware Depository nie uwzględnia metali szlachetnych w swoim bilansie. Firma po prostu przechowuje je w swoich bezpiecznych skarbcach, a Ty masz prawo własności.

O Brink's Global Services

Brink's Global Services jest wiodącą firmą, która świadczy bezpieczne usługi logistyczne na całym świecie. Większość klientów Brink's Global Services to jubilerzy, banki i instytucje rządowe. Firma posiada ponad tysiąc placówek o wysokim poziomie bezpieczeństwa na całym świecie. Dzięki temu, że posiada tak wiele obiektów, zapewnia krótki czas dostawy cennych przedmiotów.

Firma ma całkowite zobowiązania finansowe wobec Twoich aktywów - utrzymuje ubezpieczenie o wartości ponad miliarda dolarów na każdy skarbiec. Brink's może się również pochwalić zintegrowanym systemem transportu lokalnego, wykorzystującym najwyższej klasy zintegrowane oprogramowanie.

Różnorodne usługi IRA

Kiedy korzystasz z samozarządzającego się konta IRA, masz większą kontrolę nad swoimi decyzjami inwestycyjnymi. Może to być trudne zadanie, ale Birch Gold Group może pomóc Ci w jego rozpoczęciu.

Birch Gold może Ci pomóc, jeśli chcesz przenieść swoje 401K na IRA z metali szlachetnych. Firma posiada zatwierdzone przez IRS organizacje partnerskie, które mogą służyć Ci swoją wiedzą.

Oprócz metali szlachetnych, Birch Gold Group pozwala na inwestowanie w następujące instrumenty:

 • Kryptowaluty
 • Nieruchomości
 • Firmy
 • Długi

Zawsze masz możliwość dywersyfikacji swoich inwestycji, co może być mądrą strategią, ponieważ nie będziesz w dużym stopniu polegać na jednym rodzaju inwestycji. Taka różnorodność pomaga zmniejszyć ryzyko całkowitych strat finansowych.

Opłaty w Birch Gold

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące opłat jednorazowych i rocznych, które musisz uiścić, aby rozpocząć inwestycję w metale szlachetne:

Opłaty jednorazowe

 • Opłata za założenie konta - $50
 • Opłata za przelew bankowy - 30 USD
 • Opłata za transakcję - 40 USD

Opłaty roczne

 • Opłata za przechowywanie/ubezpieczenie - 100 USD
 • Opłata za zarządzanie - 75 USD

Zwróć uwagę, że opłaty za założenie konta różnią się i zależą od Twojego IRA custodian i depozytariusza, który będzie przechowywał Twoje metale szlachetne.

Birch Gold Group często organizuje promocje, z których możesz skorzystać. Na przykład, klienci Birch Gold mogą otrzymać do 10 000 $ metali szlachetnych za darmo w ramach promocji, która obowiązuje przy zamówieniach hurtowych.

Cechy Grupy Birch Gold

Inwestowanie w metale szlachetne to poważny krok. Musisz upewnić się, że masz odpowiednią firmę jako swojego partnera. Oto kilka cech Birch Gold Group i powodów, dla których powinieneś wziąć ją pod uwagę przy następnej inwestycji.

Strona internetowa przyjazna dla użytkownika

Jedną z pierwszych rzeczy, jaką powinna posiadać dobra firma inwestycyjna, jest przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Strona internetowa Grupy Birch Gold jest łatwa w nawigacji. Jest ona dostępna zarówno na komputerach osobistych, jak i na urządzeniach mobilnych.

Strona firmy jest przepełniona informacjami na temat szerokiego wachlarza usług. Dane są łatwe do zrozumienia nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w zakresie złotych kont IRA.

Firma publikuje również interesujące artykuły, które mogą dostarczyć Ci dodatkowej wiedzy na temat IRA z metali szlachetnych.

Bezpłatny zestaw informacyjny

Potencjalni klienci mogą otrzymać na stronie Birch Gold darmowy Zestaw Informacyjny 2020. Ten niezobowiązujący 20-stronicowy zestaw zawiera wszystkie informacje, których możesz potrzebować, jeśli planujesz zdywersyfikować swoje oszczędności.

Interaktywny wykres cen

Interaktywny wykres cenowy jest częścią strony internetowej Birch Gold, z której mogą skorzystać zarówno doświadczeni, jak i nowi inwestorzy. Wykres ten daje inwestorom wgląd w wyniki różnych metali szlachetnych, które Birch Gold Group oferuje. Jest to łatwy do odczytania wykres, który zrozumieją nawet nowi inwestorzy.

Elastyczne usługi

Zaufani partnerzy i eksperci Birch Gold Group są do dyspozycji klientów. Pomogą Ci przejść przez początkową fazę zakładania konta. Mogą również pomóc w przeniesieniu inwestycji z istniejącego konta. Pełna konfiguracja nowego konta zajmuje około 20 minut.

Birch Gold Group oferuje również wiele innych usług inwestycyjnych, jak również elastyczne metody płatności, z których możesz skorzystać.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Birch Gold Group jest firmą działającą zgodnie z prawem?

Birch Gold Group to legalnie działająca firma, która otrzymuje pozytywne recenzje na różnych platformach. Posiada ocenę AAA w serwisie BCA. Otrzymała 5-gwiazdkową ocenę na Trustpilot i 4,8-gwiazdkową ocenę na ConsumerAffairs. Google Business przyznało Birch Gold Group ocenę 4,9 gwiazdek.

Czy metale szlachetne zakupione w Birch Gold Group mogę przechowywać w swoim domu?

Nie, nie można przechowywać złota, srebra i innych cennych metali w domu. Ogólnie rzecz biorąc, metale szlachetne zakupione od firmy IRA powinny być pod opieką powiernika certyfikowanego przez IRS. Można przechowywać w domu złoto, srebro, platynę i pallad, jeśli zakupiło się je poza firmą IRA. Jednak przechowywanie metali szlachetnych w domu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może zagrażać Twojemu bezpieczeństwu.

Jak bezpieczne są fizyczne metale szlachetne przechowywane w IRA?

Birch Gold Group ma godnych zaufania powierników, którzy zapewniają bezpieczeństwo Twoim metalom szlachetnym. The Delaware Depository jest jednym z największych depozytariuszy metali szlachetnych. Z kolei Brink's jest największym na świecie niebankowym, nierządowym magazynem metali szlachetnych.

Czy istnieje minimalna wymagana inwestycja na IRA z metalami szlachetnymi w Birch Gold Group?

Tak, musisz zainwestować minimum 10 000 USD w IRA. Jednakże, można zainwestować minimum $5,000, jeśli dokonujesz inwestycji poza IRA.

Uwagi końcowe

Kiedy słyszymy termin Inwestycyjne Konto Emerytalne, często myślimy o obligacjach i akcjach. Złote Konto Emerytalne jest dla większości z nas nowym pojęciem. Jest to jednak realna opcja inwestycyjna, której warto się przyjrzeć.

Birch Gold Group jest jedną z najbardziej renomowanych firm oferujących złote konta IRA. Posiada doskonałe oceny od BCA, BBB i TrustLink i może poszczycić się fachowymi przedstawicielami, którzy mogą pomóc w zarządzaniu Twoją inwestycją. Usługi świadczone przez Birch Gold Group są najwyższej jakości, a stawki rozsądne.

Jeśli jesteś zainteresowany złotym IRA, ale nadal masz zastrzeżenia, Złota Grupa Birch może być partnerem inwestycyjnym, którego szukasz.

Autor