Lexi Capital Review: Czy to jest firma dla Twojego złotego IRA?

Ponieważ tradycyjne opcje emerytalne okazują się coraz mniej wiarygodne, wiele osób szuka alternatywy w postaci złotego konta IRA. Największym wyzwaniem jest znalezienie firmy, której można zaufać i która pomoże w procesie inwestowania w złoto IRA. Tu właśnie może pomóc Lexi Capital.

W naszym przeglądzie Lexi Capital, pokryjemy wszystkie informacje, które powinieneś wiedzieć o firmie, w tym korzyści, które oferują, oceny klientów i jak otworzyć konto.

Spis treści

 • Lexi Capital Review: Reputacja, oferty promocyjne, opłaty
  • Co oferuje Lexi Capital? Co sprawia, że firma jest wyjątkowa?
  • Strona internetowa Lexi Capital
  • Reputacja
  • Opłaty
 • Rzeczy, które inwestorzy lubią w Lexi Capital
  • Darmowa edukacja
  • Duży wybór opcji inwestycyjnych
  • Odpowiedzialne wsparcie klienta
 • Jak otworzyć konto Lexi Capital?
 • Lexi Capital FAQs
  • Czy Lexi Capital pozwala na anulowanie zamówienia?
  • Czy Lexi Capital pozwala na zwroty?
  • Jak Lexi Capital dostarcza zamówienia?
  • Jak dokonać wypłaty?
 • Ostateczne przemyślenia

Lexi Capital Review: Reputacja, oferty promocyjne, opłaty

Nasza recenzja Lexi Capital podkreśla niektóre z najważniejszych szczegółów, które potencjalni inwestorzy chcą wiedzieć o firmie.

Co oferuje Lexi Capital? Co sprawia, że firma jest wyjątkowa?

Podczas gdy Lexi Capital wyróżnia się wieloma usługami, jedną z najbardziej imponujących cech, które oferuje ta firma jest jej Gold Assurance Plan. Jest to jedna z ich najbardziej popularnych usług i obejmuje ona politykę zwrotu złotych monet, która jest ważna przez sześć miesięcy.

Ta usługa jest szczególnie cenna dla klientów detalicznych. Lexi Capital zajmuje się krótkoterminowymi zmianami cen i daje inwestorom więcej opcji dla ich inwestycji. Oferują również duży wybór monet, w tym numizmaty, półnumizmaty i edycje specjalne.

Nowi inwestorzy mogą uzyskać wystarczającą ilość analiz rynkowych i istotnych informacji na temat rozpoczęcia pracy z metalami szlachetnymi. Lexi Capital uważa, że dla nowicjuszy istotne jest, aby mieć wszystkie szczegóły przed wykonaniem jakichkolwiek ruchów dotyczących ich aktywów. Co więcej, ta popularna firma IRA oferuje bonusy dla osób, które chcą otworzyć konto IRA lub dokonać konwersji z 401(k).

Strona internetowa Lexi Capital

Lexi Capital ma łatwą do nawigacji stronę internetową, która jest wygodna dla nowych użytkowników. Odwiedzający mogą kliknąć, aby otworzyć nowe konto IRA lub przewrócić fundusze z istniejącego konta i przenieść pieniądze do Lexi Capital. Oto niektóre z opcji:

Nowe lub Transfer

Możesz otworzyć nowe konto IRA lub przenieść pieniądze z innego konta emerytalnego. Dla tych, którzy wolą zachować swoje tradycyjne plany emerytalne lub nie mają żadnych planów, otwarcie nowego konta jest szybkie i proste z Lexi Capital. Dla tych, którzy chcą przenieść swoje aktywa, firma czyni ten proces łatwym i bezstresowym.

Zbierz dokumenty

Zanim otworzysz swoje konto IRA z metali szlachetnych, będziesz musiał podać swoje dane osobowe, takie jak nazwisko, adres i numer ubezpieczenia społecznego. Jeśli chcesz przenieść aktywa, upewnij się, że dodasz również informacje o swoim koncie emerytalnym.

Profesjonalna analiza portfela

Możesz porozmawiać bezpośrednio z doświadczonym doradcą Lexi Capital, który pomoże Ci dowiedzieć się więcej o inwestycjach w metale szlachetne. Potencjalnym inwestorom wyjaśni jak złoto, srebro i inne metale zabezpieczają przed wahaniami tradycyjnych rynków i planów emerytalnych.

Dla dodatkowej wygody, Lexi Capital pozwala inwestorom na przechowywanie ich metali szlachetnych w jednym z ich zatwierdzonych przez IRS obiektów. Współpracują oni z N.A. i Horizon Bank, aby zapewnić bezpieczne usługi depozytowe.

Reputacja

W branży złotego IRA, oszustwa i wyłudzenia są powszechne, więc ważne jest, aby współpracować z firmą o wyjątkowej reputacji. Lexi Capital ma doskonałe oceny i referencje od akredytowanych organizacji.

Firma zdobyła ocenę A++ od BBB, czyli Better Business Bureau, co jest stosunkowo wysokim wynikiem. Lexi Capital posiada również pięć gwiazdek od Trustlink. Dodatkowo, BCA, czyli Business Consumer Alliance, również przyznał Lexi Capital wysoką ocenę.

Opłaty

Lexi Capital nie pobiera żadnych opłat za otwarcie nowego konta IRA. Minimalna inwestycja wynosi 1500 dolarów, co czyni tę firmę doskonałym wyborem dla początkujących inwestorów, którzy chcą zacząć od małego lub ludzi, którzy chcą zdywersyfikować swój portfel. Istnieje opłata za wysyłkę w wysokości 14,95 USD dla zamówień poniżej 15 000 USD.

Jeśli Twoja inwestycja wynosi 50 000 USD lub mniej, roczne opłaty za prowadzenie konta wynoszą 285 USD za pierwszy rok i 180 USD za kolejne lata. Dla większych inwestycji (więcej niż $50,000), Lexi Capital nie pobiera żadnych rocznych opłat za zarządzanie kontem.

Firma udziela 3% zniżki na zamówienia opłacone czekami, przelewami i gotówką.

Rzeczy, które inwestorzy lubią w Lexi Capital

Przy tak wielu firmach inwestycyjnych IRA w Stanach Zjednoczonych, trudno jest potencjalnym inwestorom wybrać partnera, który sprawdza wszystkie pola i spełnia wszystkie ich potrzeby. Chociaż jest to nowa firma, Lexi Capital udowodniła, że jest doskonałym konkurentem z profesjonalnym zespołem, któremu można zaufać.

Niektóre z aspektów, które inwestorzy lubią w firmie, to:

Darmowa edukacja.

Dla niektórych ludzi inwestowanie jest jak hobby i cieszą się z kupna i sprzedaży metali szlachetnych. Dla innych jest to trochę przytłaczające z powodu braku informacji i doświadczenia. Lexi Capital chce zrobić to inaczej, oferując bezpłatną edukację dla początkujących inwestorów, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele i wejść w świat złota, srebra i innych metali szlachetnych.

Przy inwestowaniu zawsze istnieje ryzyko utraty pieniędzy, więc lepiej mieć odpowiednią edukację, aby uniknąć błędów i zminimalizować ryzyko utraty ciężko zarobionej gotówki.

Lexi Capital pomaga osobom fizycznym w podejmowaniu świadomych decyzji poprzez dostarczanie informacji rynkowych w czasie rzeczywistym i instrukcji, jak inwestować i chronić swoje bogactwo w tym samym czasie.

Duży wybór opcji inwestycyjnych

Ludzie kochają opcje i Lexi Capital wie o tym. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w które można zainwestować. Możesz wybierać spośród monet z edycji specjalnych, monet zabytkowych, numizmatów i wielu innych.

Przed zainwestowaniem możesz również przeczytać więcej o każdej opcji, w tym o jej zaletach i wadach, abyś mógł podjąć mądrą decyzję, która spełni Twoje potrzeby i cele finansowe.

Odpowiedzialna obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące procesu inwestycyjnego, miesięcznych lub rocznych opłat lub udogodnień depozytowych, nie wahaj się skontaktować z zespołem obsługi klienta Lexi Capital.

Ich zespół składa się z profesjonalnych i przyjaznych członków, którzy zapewnią Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz. Ponadto, możesz skontaktować się z nimi przez telefon lub e-mail i otrzymać szybką odpowiedź na swoje zapytanie.

Jak otworzyć konto Lexi Capital

Nasza recenzja Lexi Capital nie byłaby kompletna bez procesu otwarcia Twojego złotego konta IRA. Zgodnie z zasadami firmy, konta są zakładane i zasilane w mniej niż dziesięć dni.

Oto jak możesz otworzyć konto:

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i podaj informacje ze swoich poprzednich inwestycji
 • Zasilić konto poprzez rollover z obecnego konta emerytalnego, czek lub gotówkę
 • Skonsultuj się ze swoim doradcą w sprawie kolejnych ruchów inwestycyjnych
 • Kup swoje metale szlachetne (złoto lub srebro)
 • Wyślij swoje metale (do bezpiecznego magazynu Lexi lub na swój adres domowy)

Lexi Capital FAQs

Czy Lexi Capital pozwala ci na anulowanie zamówienia?

Tak - Lexi Capital pozwala na anulowanie zamówienia w nagłych przypadkach. Jeśli chcesz anulować zamówienie, musisz to zrobić w godzinach pracy i zapłacić opłatę za anulowanie w wysokości 45 dolarów. Zespół zatwierdza tylko anulacje wykonane przez telefon.

Czy Lexi Capital pozwala na zwroty?

Lexi Capital oferuje wszystkim inwestorom politykę zwrotów, politykę wymiany i opcję refundacji na wszystko, co sprzedają, w tym certyfikowane monety i kruszce. Masz prawo ubiegać się o zwrot w ciągu trzech dni od daty otrzymania zamówienia.

Konieczne jest również skontaktowanie się telefonicznie z zespołem obsługi klienta, a oni udzielą Ci szczegółowych informacji na temat sposobu zwrotu przedmiotów.

W jaki sposób Lexi Capital wysyła zamówienia?

Firma wysyła wszystkie zamówienia za pośrednictwem Federal Express i U.S. Mail. Każda paczka jest ubezpieczona i wymaga podpisu oraz dokumentacji po dostarczeniu, co zwykle trwa 5-10 dni roboczych.

Jak dokonać wypłaty?

Możesz dokonywać wypłat z konta Gold IRA tak samo, jak z każdego innego konta. Nie ma opłat karnych za wycofanie środków po ukończeniu 59 lat i pół, ale jeśli wycofasz je przed tym wiekiem, środki mogą podlegać podatkowi dochodowemu.

Złóż wniosek o wypłatę z pulpitu nawigacyjnego swojego konta i pozwól zespołowi Lexi Capital zająć się resztą.

Ostateczna myśl

Firma ma dekadę doświadczenia, oferuje spersonalizowany plan portfela i zapewnia sześciomiesięczny plan asekuracyjny, co oznacza, że nie możesz pójść źle z Lexi Capital.

Mamy nadzieję, że ta recenzja Lexi Capital pomoże Ci podjąć decyzje dotyczące Twoich przedsięwzięć inwestycyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojego portfela, znalezieniem opiekuna złota lub otwarciem złotego konta IRA, skontaktuj się z nami już dziś.

Autor