Diehl o tym, jak chronić i rozwijać swoją przyszłość finansową

Prezes U.S. Money Reserve i były dyrektor Mennicy Amerykańskiej uważa, że złoto może być odpowiedzią na potrzeby rozwoju i ochrony finansowej przyszłości Twojej rodziny.

"Żyjemy w niepewnych ekonomicznie czasach" - mówi Philip N. Diehl."

Znam wielu ludzi, którzy stracili sporą część swojego ciężko zarobionego majątku w wyniku spowolnienia gospodarczego. "

3 powody, dla których Diehl opowiada się za kupnem solidnych złotych monet#1

: Złoto może ochronić Cię przed zmiennością rynku akcji.

W pierwszym tygodniu stycznia 2016 r. Dow spadł o 1 079 punktów, co czyni go najgorszym pięciodniowym początkiem roku w historii, według CNN Money. 8 stycznia 2016 r. Dow spadł o kolejne 168 punktów, zamykając największą tygodniową stratę procentową Dow od 2011 roku. Zaledwie kilka miesięcy później, 13 czerwca, CNBC poinformowało, że CBOE Volatility Index (powszechnie uważany za najlepszy miernik strachu na rynku akcji) wzrósł powyżej 19,5 do najwyższego poziomu od 1 marca.

W przeciwieństwie do rynku akcji, złoto jest uważane przez wielu za bezpieczny i niezawodny składnik aktywów.

#2: Złoto nie podlega kaprysom i upadkom rządu, tak jak dolar amerykański.

Dotychczasowa polityka Rezerwy Federalnej, polegająca na "agresywnym luzowaniu ilościowym, stworzyła scenę dla znacznych turbulencji na światowych rynkach finansowych" - pisze Desmond Lachman, główny strateg ekonomiczny rynków wschodzących w Salomon Smith Barney. Wysiłki Fedu mające na celu stymulowanie gospodarki mogą stworzyć "poważne zakłócenia zarówno na krajowych, jak i globalnych rynkach finansowych...[tworząc] scenę dla kolejnego globalnego kryzysu finansowego" - kontynuuje.

Złoto, z drugiej strony, ma długą historię działania jako zabezpieczenie bogactwa w okresach spowolnienia gospodarczego, ponieważ nie może być rozszerzane w celu dostosowania do potrzeb politycznych i nie jest na łasce rządów.

#3: Złoto może oferować większy potencjał zysku niż niskie stopy procentowe oferowane przez banki i tradycyjne CD.

Krajowe stopy procentowe dla kont oszczędnościowych wynoszą obecnie średnio mniej niż 0,06% dla depozytów poniżej $100,000, a nawet 60-miesięczne oprocentowanie CD wynosi średnio zaledwie 0,79%, donosi FDIC. Tymczasem złoto jest okrzyknięte jednym z najlepiej radzących sobie aktywów w tym roku.

Diehl, pełniąc funkcję 35. dyrektora Mennicy Amerykańskiej, sprzedał miliardy dolarów w złotych monetach emitowanych przez rząd USA, a obecnie jest uważany za czołowego eksperta finansowego i jeden z amerykańskich autorytetów w dziedzinie posiadania złotych monet emitowanych przez rząd.

Według Diehla, kupno emitowanych przez rząd solidnych złotych monet może być odpowiedzią na ochronę i wzrost portfela finansowego Twojej rodziny. Banki centralne już chronią swoje portfele za pomocą złota i nie wykazują oznak wycofywania się z tej taktyki dywersyfikacji. W rzeczywistości, w 2015 roku banki centralne zakończyły rok z dodatkowymi 483 tonami złota w swoich skarbcach, donosi Forbes. Dla osób, które chcą pójść w ich ślady, Clem Chambers z zespołu Forbes Investor Team ma następującą radę: "Dywersyfikacja jest jedynym sposobem na zabezpieczenie bogactwa, a złoto jest dobrym składnikiem do tego".

Jeśli zwlekałeś z wejściem na rynek złota, skorzystaj z rady Philipa N. Diehla: umieść swoje ciężko zarobione bogactwo w złocie.

Więcej znajdziesz na: http://menni.pl


 

Autor