JM Bullion Review: Najlepsza firma do inwestowania w złoto?

Biorąc pod uwagę wysoką zmienność w tradycyjnych opcjach akcji emerytalnych, złote IRA jest godnym substytutem. Jednak znalezienie odpowiedniej firmy do współpracy może być wyzwaniem. Firmy takie jak JM Bullion mogą pomóc Ci w założeniu złotego konta IRA.

W tym przeglądzie JM Bullion, przedstawiamy wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji. Dowiesz się o ofercie i cenach JM Bullion oraz o tym, jak skorzystać z usług inwestycyjnych w złoto.

Spis treści

 • JM Bullion: Historia, reputacja, oferta i ceny
  • Historia i reputacja JM Bullion
  • Co oferuje JM Bullion?
  • Ceny JM Bullion
 • Opcje przechowywania JM Bullion
 • Zalety inwestowania z JM Bullion
  • Zniżka dla wojska
  • Brak prowizji
  • Ceny na żywo
 • Zakładanie złotego konta IRA w JM Bullion
 • JM Bullion FAQs
  • Jak JM Bullion wysyła moje zamówienie?
  • Czy JM Bullion akceptuje płatności w kryptowalutach?
  • Czy JM Bullion wymaga podatku od sprzedaży kruszcu?
  • Czy mogę zmienić moje zamówienie po potwierdzeniu?
 • Wnioski

JM Bullion: Historia, reputacja, oferta i ceny

Jeśli jesteś jak większość inwestorów, chcesz wiedzieć, czy dana firma jest godna zaufania, zanim podejmiesz z nią współpracę. Poniżej przedstawiamy jasne spojrzenie na ofertę JM Bullion, pochodzenie, zadowolenie klientów i opłaty, by pomóc Ci rozeznać, czy firma jest dla Ciebie odpowiednia.

Historia i reputacja JM Bullion

JM Bullion, detalista metali szlachetnych z Dallas, sprzedaje srebro, złoto, platynę, pallad i miedź. Jako jeden z najszybciej rozwijających się sprzedawców detalicznych i partnerów IRA, JM Bullion oferuje wysokiej jakości fizyczne kawałki zamiast dawać Ci tylko papier potwierdzający.

Założony w Pensylwanii w 2011 roku z dwuosobowym personelem, JM Bullion może teraz pochwalić się personelem prawie 100 i stale rośnie. W 2019 roku firma otrzymała uznanie za bycie najszybciej rozwijającą się firmą z branży metali szlachetnych w Stanach Zjednoczonych. Jej roczny przychód wynosi obecnie ponad 650 milionów dolarów.

JM Bullion jest znany z tego, że jest prosty, elastyczny i stosunkowo niedrogi. Firma otrzymuje szczególnie wysokie oceny za niezawodność i łatwość zakupu, a także współpracuje z New Direction IRA, by ułatwić Ci założenie konta IRA z metali szlachetnych.

Ponad 1700 opinii klientów JM Bullion jest przede wszystkim pozytywnych, a większość problemów dotyczy wysyłki. W recenzjach JM Bullion online, klienci, którzy złożyli reklamację, gdy ich zakup nie dotarł, poinformowali o dobrej obsłudze klienta. Dodatkowo, JM Bullion rozwiązało wiele problemów, mimo że nie było w tym żadnej winy.

Co oferuje JM Bullion?

JM Bullion współpracuje z kilkoma prywatnymi i rządowymi mennicami. Firma oferuje następujące produkty z fizycznego kruszcu:

 • Złoto: Amerykańskie, kanadyjskie i europejskie monety bulionowe oraz sztabki złota Credit Suisse stanowią dużą część oferty JM Bullion.
 • Srebro: Wybór srebrnego kruszcu obejmuje srebrne monety, sztabki, rundy i małe statuetki.
 • Pallad: Dostępne są monety American Eagle, sztabki palladu oraz sztabki Suisse.
 • Platyna: Brytyjskie monety platynowe, monety Somalian Elephant i inne platynowe oferty są dobrym początkiem dla Twojego IRA.
 • Miedź: Miedziane rundy, grosze i kule są dostępne do zakupu.

Oprócz dużego zapasu kruszcu, każdy klient JM Bullion otrzymuje bezpłatną podstawową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 199 dolarów. Firma wysyła za pomocą USPS i UPS i wymaga podpisu dla zamówień powyżej 1000 dolarów. Kiedy używasz szybkiej metody płatności, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu czterech dni od zakupu.

Jeśli chcesz sprzedać swoje metale szlachetne, JM Bullion oferuje również usługi odkupu. Możesz uzyskać doskonałą wycenę swojego kruszcu bez konieczności rozmowy z ekspertem. Minimalne wymagania dotyczące ceny odkupu zaczynają się od 1 000 USD.

Ceny JM Bullion

Inwestorzy muszą otworzyć konto IRA za pośrednictwem partnera JM Bullion, New Direction IRA. Obowiązują tu odrębne opłaty.

Ceny JM Bullion są przystępne dzięki strukturze bezpośredniego zakupu. Ceny są zbliżone do średniej w branży, a cena wywoławcza złota wynosi 1.811 dolarów.

W zależności od wysokości Twoich funduszy, możesz kupić od JM Bullion kilka różnych złotych monet, sztabek i innych. Na przykład sztabka złota o wadze 100 uncji może kosztować już od 1 875$.

Niskie minima zakupowe JM Bullion sprawiają, że fizyczny kruszec jest dostępny dla inwestorów bez względu na ich budżet. Zakupy za pośrednictwem kart kredytowych i debetowych, PayPal, czeków i Bitcoin wymagają minimalnej inwestycji w wysokości 100$, podczas gdy przelewy bankowe wymagają minimum 2.500$.

Obowiązują również maksymalne limity zakupu, z limitem 5 000 dolarów przy zakupie kartą i 10 000 dolarów przez PayPal. JM Bullion akceptuje czeki do 50.000$ i przelewy bankowe do 150.000$. Zakupy w Bitcoinach to maksymalnie 250 000$.

Opcje przechowywania JM Bullion

JM Bullion wykorzystuje skarbce Transcontinental Depository Services do przechowywania Twojego kruszcu. Aby ułatwić przechowywanie, możesz poprosić o dostarczenie Twojego zlecenia na konto TDS Vaults. TDS Vaults ma lokalizacje na całym świecie, co ułatwia przechowywanie Twojego złota w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Szwajcarii i innych krajach.

Zalety inwestowania z JM Bullion

Ta recenzja JM Bullion porusza także zalety otwarcia konta IRA dla zakupów inwestycyjnych w JM Bullion. Jako wiodąca firma, JM Bullion wie, z jakich korzyści korzystają klienci.

Zniżka dla wojska

JM Bullion rozpoznaje i wspiera członków amerykańskiej armii, oferując im zniżki, które są zazwyczaj wyłączne dla dużych zamówień. Członkowie wojska otrzymują gwarancję "tak niskich cen". Produkty wymienione z "tak niską ceną" są dostępne dla członków wojska w tej samej cenie, niezależnie od całkowitej kwoty zakupu.

Uprawniony jest zarówno personel w służbie czynnej, jak i zwolniony. Po weryfikacji, możesz wysłać swoją legitymację wojskową do JM Bullion, aby potwierdzić zniżkę. Przyszłe zamówienia automatycznie otrzymają zniżkę "tak niską jak".

Bez prowizji

Zakupy w JM Bullion nie wiążą się z żadnymi ukrytymi opłatami, specjalnymi cenami czy zbędnymi kosztami. Firma opiera ceny na bieżących cenach złota i srebra, więc ceny nie są sztywne. Przejrzystość cen oznacza, że nie płacisz żadnych prowizji.

JM Bullion oferuje również zniżki, gdy płacisz za pomocą określonych metod. Na przykład, przelewy bankowe i czeki papierowe są objęte 4% zniżką.

Ceny na żywo

JM Bullion oferuje na swojej stronie ceny złota i srebra na żywo. Dodatkowo, możesz zobaczyć na żywo cenę wywoławczą palladu i platyny.

Ponieważ ceny kruszcu stale się zmieniają, musisz zablokować swoją cenę w JM Bullion. Po wejściu do kasy, Twoje koszty pozostaną niezmienione przez 10 minut. Jeśli nie zakończysz zamówienia w tym czasie, będą obowiązywały nowe ceny.

Zakładanie złotego konta IRA w JM Bullion

Proces zakładania złotego konta IRA w JM Bullion jest bardzo prosty:

 • Otwórz konto JM Bullion na stronie internetowej. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło i numer telefonu.
 • Otwórz samofinansujące się konto IRA u jednego z zaufanych powierników JM Bullion, takich jak New Direction IRA. Wypełnij niezbędne informacje, by zakończyć aplikację.
 • Zasil swoje konto IRA, przelewając pieniądze do swojego powiernika. Powiadomi Cię on o pomyślnym zakończeniu finansowania konta.
 • Wejdź na stronę JM Bullion, by wybrać swoje zakupy.
 • Dokonaj telefonicznej blokady zakupów kruszcu na IRA i zakończ proces zakupu.
 • Dostarcz swoje kawałki kruszcu bezpośrednio do Ciebie lub do wybranej przez Ciebie lokalizacji TDS Vaults, by ułatwić ich przechowywanie.

JM Bullion FAQs

Jak JM Bullion wysyła moje zamówienie?

JM Bullion wysyła Twoje zamówienie średnio trzy dni po sfinalizowaniu płatności. Zamówienia z podstawowymi metodami wysyłki są wysyłane za pośrednictwem USPS lub UPS i zawierają ubezpieczenie. Za dodatkową opłatą możesz zwiększyć koszty wysyłki do szybszych opcji.

Inwestorzy, którzy nie chcą przechowywać kruszcu, mogą skorzystać z usługi drop shipment od partnerskiej firmy JM Bullion, zajmującej się przechowywaniem skarbców.

Czy JM Bullion akceptuje płatności w kryptowalutach?

Tak, JM Bullion akceptuje płatności w kryptowalutach. Możesz zapłacić za pomocą Bitcoin Cash i Ethereum, ale Twój zakup nie może przekroczyć 150 000 USD. Płacenie Bitcoinem zwiększa Twoją maksymalną kwotę płatności do 250 000 USD. JM Bullion wymaga potwierdzenia telefonicznego, aby zablokować swoje ceny i zapłacić za pomocą Bitcoin. Możesz sprawdzić recenzje online JM Bullion, aby zobaczyć, jak inni inwestorzy płacili za pomocą kryptowaluty.

Czy JM Bullion wymaga podatku od sprzedaży kruszcu?

JM Bullion nie wymaga od klientów płacenia podatku od sprzedaży. Nadal będziesz musiał przestrzegać przepisów dotyczących podatku od sprzedaży w Twoim stanie w przypadku zakupu kruszcu i samodzielnie zgłaszać płatności. Stanowy wydział skarbowy może dać Ci wgląd w te wymagania.

Czy mogę zmienić moje zamówienie JM Bullion po potwierdzeniu?

Jeśli Twoje zamówienie zawiera błędy, zmiana zamówienia nie jest możliwa. JM Bullion wymaga od klientów całkowitego anulowania zamówienia i złożenia nowego zamówienia z poprawnymi zmianami. Zmieniające się ceny złota i srebra oznaczają, że możesz zapłacić więcej za swoje nowe zamówienie.

Podsumowanie

JM Bullion wyróżnia się jako godny wybór dla tych, którzy szukają bezpieczniejszej alternatywy dla tradycyjnego inwestowania na emeryturę. Unikniesz ukrytych opłat, będziesz miał dostęp do dodatkowego przechowywania i otrzymasz najniższe ceny za najwyższej jakości złoto z USA, Europy i Kanady.

Łatwy w użyciu serwis JM Bullion, doskonałe partnerstwo i wybór kruszcu w przystępnej cenie sprawią, że otwarcie Twojego złotego konta IRA będzie łatwe. Zarówno nowi, jak i doświadczeni inwestorzy mogą cieszyć się prostym procesem zakładania IRA i zakupu złota. JM Bullion sprawia, że zakup metali szlachetnych jest łatwy.

Odwołaj się do naszej recenzji JM Bullion, gdy będziesz rozważał wszystkie opcje otwarcia złotego konta IRA. Skontaktuj się z Learn About Gold już dziś, by omówić otwarcie złotego IRA lub wybór złota do planu inwestycyjnego.

Autor