Przegląd programu United Gold Direct Gold IRA

W niespokojnej gospodarce łatwo jest stracić majątek w złych okresach finansowych. Dlatego wiedza o tym, jak chronić swoje inwestycje, jest kluczowa dla długoterminowego dobrobytu.

Niezawodne przechowywanie jest niezbędne, jeśli planujesz zainwestować jakiekolwiek pieniądze w metale szlachetne. Chociaż surowce takie jak złoto i srebro mogą zachować swoją wartość nawet na niestabilnym rynku, nadal można je stracić, jeśli nieumiejętnie się z nimi postępuje lub inwestuje bez odpowiednich badań. Jednak współpraca z godnym zaufania dealerem złota IRA lub metali szlachetnych, takim jak United Gold Direct, radykalnie minimalizuje ryzyko i zapewnia długoterminowy dobrobyt.

United Gold Direct, firma z siedzibą w Kalifornii, działa na rynku od 25 lat, zapewniając swoim klientom rzetelną obsługę aktywów z metali szlachetnych. Better Business Bureau przyznało jej ocenę A+, a od ponad dziesięciu lat utrzymuje pięciogwiazdkową ocenę na portalu TrustLink.

Wszyscy ich agenci są certyfikowanymi ekspertami w swoich dziedzinach, oferującymi wszechstronną edukację w zakresie inwestowania w metale szlachetne dla nowicjuszy oraz fachowe doradztwo dla doświadczonych inwestorów. Ponadto wszyscy pracownicy otrzymują pensje, a nie prowizje, co pozwala na całkowitą przejrzystość cen ich usług.

Współpraca z United Gold Direct gwarantuje efektywne i niezawodne przechowywanie wszelkich inwestycji w metale szlachetne. Ponadto, daje Ci możliwość zakupu złota i innych metali szlachetnych, aby wzmocnić Twój portfel w złych ekonomicznie czasach.

Spis treści

 • Historia i tło United Gold Direct
 • Strona internetowa United Gold Direct
 • Oferta United Gold Direct
  • Edukacja inwestycyjna
  • Rolowanie aktywów
  • Zakup kruszców
 • Konto IRA United Gold Direct
 • Informacje o cenach United Gold Direct
 • United Gold Direct FAQs
  • Czy United Gold Direct jest legalny?
  • Dla kogo United Gold Direct jest najlepszy?
  • Czy wskazane jest inwestowanie przez United Gold Direct?
  • Jaka jest minimalna kwota, by założyć konto IRA?
  • Jak zasilić moje konto Gold IRA?
  • Czy złoto jest płynnym aktywem?
  • Czy United Gold Direct ma program odkupu złota?
 • Uwagi końcowe

Historia i tło United Gold Direct

United Gold Direct działa w branży metali szlachetnych od ponad 25 lat. Choć nie ma zbyt wielu informacji o założycielach firmy, jej obecne osiągnięcia malują obraz firmy, na której można polegać, jeśli chodzi o inwestycje w złoto IRA.

Jak podaje strona internetowa firmy, do pracy w niej wybrani zostali tylko najlepsi pracownicy. Ich pracownicy są liderami w obsłudze metali szlachetnych i kont IRA. Ponadto, agenci United Gold Direct skupiają się na zapewnieniu swoim klientom wszechstronnej edukacji na temat inwestowania w metale szlachetne, co pozwala im podejmować lepsze decyzje dotyczące ich finansów.

United Gold Direct posiada członkostwo w kilku prestiżowych organizacjach zajmujących się procesami oceny złota i monet. Do tych grup należą:

 • The Industry Council on Tangible Assets (ICTA)
 • Profesjonalny Serwis Klasyfikacji Monet (PCGS)
 • Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne (ANA)
 • Numizmatyczna Korporacja Gwarancyjna (NGC)

Strona internetowa United Gold Direct

Poruszanie się po witrynie United Gold Direct jest proste dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji i pouczającym nagłówkom. Dilerzy złota podzielili swoją stronę na kilka sekcji: Złote IRA, Kup złoto, Blog, O UGD oraz Kontakt.

Przewijając do menu Gold IRA, odwiedzający stronę znajdą ją podzieloną na dalsze podrozdziały:

 • Precious Metal IRA' s - Ta strona informuje klientów, jak działają IRA z metali szlachetnych i jakie rodzaje kruszcu są akceptowane na Twoje konto.
 • 401(k) Rollover - Ta strona wyjaśnia proces "rolowania" aktywów z konta 401(k) klienta na kwalifikowane konto IRA po odejściu z pracy. Omówiono tu również sposoby przenoszenia aktywów na konto IRA w innych sytuacjach.
 • Zatwierdzone monety - Ta sekcja zawiera dalsze szczegóły dotyczące aktywów z metali szlachetnych, które United Gold Direct może przyjąć na konto IRA. Informacje tutaj są szczególnie szczegółowe, obejmując szacunkową wartość każdego metalu na funt.
 • Jak będzie przechowywane moje złoto? - Ta strona informuje klientów o szerokich krokach podjętych w celu ochrony aktywów klientów United Gold Direct. Głównie, opisuje ona Depozyt Delaware i nadzwyczajne środki, jakie personel DDSC podejmuje w celu ochrony przechowywanego złota.

Oferta United Gold Direct

United Gold Direct oferuje klientom kilka usług i szeroki wachlarz produktów, aby pomóc im zabezpieczyć ich finansową przyszłość.

Edukacja inwestycyjna

Pracownicy UGD posiadają ogromną wiedzę na temat rynku metali szlachetnych, którą chętnie dzielą się z każdym klientem korzystającym z ich usług. Ponadto, ci doświadczeni agenci pomagają osobom indywidualnym pozostać odpowiednio poinformowanymi o wszystkich długoterminowych korzyściach i potencjalnych zagrożeniach związanych ze złotymi kontami IRA, co pozwala klientom podejmować lepsze decyzje przy uzupełnianiu ich portfeli.

Rolowanie aktywów

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez United Gold Direct jest przenoszenie aktywów finansowych klienta na bardziej bezpieczne konta IRA. Chociaż firma reklamuje się głównie jako dealer metali szlachetnych, może również wykonać bezpieczne rollover dla klienta 401(k) na bardziej bezpieczne konta IRA. Zarówno agent, jak i klient będą pracować razem, aby ustalić, czy rollover jest korzystny dla portfela klienta.

Dodatkowo, United Gold Direct będzie działał jako pośrednik pomagający przenieść fundusze klienta z innych miejsc, takich jak banki czy unie kredytowe, do firm powierniczych.

Zakup kruszcu

Inną usługą, którą United Gold Direct oferuje swoim klientom, jest zakup kruszców metali szlachetnych bezpośrednio na stronie internetowej. Po dokonaniu zakupu UGD daje klientom kilka opcji, które określają, dokąd trafią metale. Są one albo dostarczane bezpiecznie do domu kupującego, albo do depozytu w Delaware jako część nowego konta IRA.

Dla wygody klientów UGD umożliwia również kilka metod płatności: przelew bankowy, czek gotówkowy i czek osobisty do kwoty 10 000 USD.

United Gold Direct IRA

Jak wspomniano powyżej, złote konto IRA (Individual Retirement Account) działa podobnie do typowego konta IRA, z tą różnicą, że obsługuje głównie aktywa z metali szlachetnych. Firma IRA przydziela każdemu klientowi opiekuna konta, który jest profesjonalistą dobrze zorientowanym w obecnej i przyszłej wartości złota, srebra, palladu i innych metali szlachetnych.

Agenci United Gold Direct przeprowadzają klientów przez cały proces inwestowania, ale strona internetowa nie ujawnia bardziej szczegółowych informacji na temat ich konkretnych zasad działania w zakresie złotego IRA.

Informacje o cenach United Gold Direct

Agenci United Gold Direct są transparentni, jeśli chodzi o ceny, ze względu na ich pozycję w firmie. Dzięki temu, że ich pracownicy nie muszą zarabiać na prowizji, możesz być pewien, że otrzymujesz uczciwą cenę za swoje konto IRA. Podane koszty są następujące:

 • Wstępna opłata za założenie konta = 75$+ (cena wzrasta w zależności od tego, jakie aktywa rolujesz na swoje konto).
 • Roczne koszty administracyjne = 95$
 • Roczne stawki za przechowywanie = $100 - $250 (Skalowane do ilości przechowywanego kruszcu)
 • Minimalna kwota zakupu = $5,000

United Gold Direct FAQs

Czy United Gold Direct działa legalnie?

United Gold Direct działa od ponad 25 lat i jest członkiem kilku organizacji zajmujących się metalami szlachetnymi. Jednakże, pomimo tak długiego czasu, jaki upłynął od otwarcia United Gold Direct, wiemy zaskakująco mało o tym, jak United Gold Direct został założony i przez kogo.

Niemniej jednak, klienci pozostawiali w przeszłości pochlebne opinie, więc wydaje się, że firma jest legalnym przedsięwzięciem.

Dla kogo United Gold Direct jest najlepszy?

Ekspercka edukacja inwestycyjna United Gold Direct może pomóc początkującym inwestorom w utrzymaniu zdrowych portfeli przy jednoczesnym dokonywaniu inteligentnych zakupów. Jednak brak informacji o polityce i praktykach firmy może sprawić, że niedoświadczeni inwestorzy będą się obawiali prowadzenia interesów z tą firmą.

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić każdą firmę, w której planujesz inwestować, aby mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Czy wskazane jest inwestowanie za pośrednictwem United Gold Direct?

Pomimo braku informacji o firmie, informacje, które posiadamy wskazują na to, że United Gold Direct jest godnym zaufania i wiarygodnym serwisem IRA dla metali szlachetnych. Ich agenci zwracają uwagę na Twoją sytuację finansową i pracują nad stworzeniem IRA, które zapewni długoterminowe bezpieczeństwo finansowe, którego szukasz.

Jaka jest minimalna kwota do założenia konta IRA?

Minimalna kwota, aby otworzyć konto United Gold Direct IRA to $5,000.

Jak mogę zasilić moje konto Gold IRA?

Możesz zasilić swoje złote konto IRA poprzez rolowanie na nie aktywów, przelew bankowy lub fizyczną wpłatę w postaci zakupu kruszcu metali szlachetnych.

Czy złoto jest płynnym aktywem?

Płynne aktywa to takie, które możesz szybko zamienić na gotówkę. Zatem im łatwiej jest sprzedać dany zakup, tym bardziej jest on "płynny". Używając tej definicji, zapewne rozumiesz, dlaczego złoto i inne metale szlachetne są uważane za jedne z najbardziej płynnych aktywów na świecie.

Czy United Gold Direct ma program odkupu?

United Gold Direct nie oferuje programu odkupu.

Wnioski końcowe

Chociaż brak informacji o otwarciu firmy daje nam do myślenia, United Gold Direct wciąż oferuje swoim klientom niezawodny serwis IRA ze złotem. Agenci UGD udzielają konsultacji dotyczących portfeli i oferują początkującym inwestorom porady dotyczące najlepszego momentu na inwestowanie w metale szlachetne, wykazując wiarygodność, której większość osób szukałaby w firmie oferującej złote konta IRA.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycjach w złoto i programach IRA, skontaktuj się z nami już dziś!

Autor